Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

EMPORIO ARMANI

Bir aşk hikayesinde kadını temsil eden koku.Onun mutluluğu ışıltısı karşıkonulamaz tıpkı en olgun ve mükemmel zamandaki ahududunun portakal içeği esansı ie birleştirilmesi gibi.Onun belirgin güzelliği adeta bağımlılık yapan saf bir gül.Vanilla ve miskin karışımı gibi olan baştan çıkarıcılığı, ..
1.275,75TL
Vergiler Hariç:1.275,75TL
Emporio Armani Emporio Diamonds Elle  tatlı meyvemsi notalara sahip karşı konulmaz bir parfüm. Emporio Diamonds Elle kristal elmas şeklindeki şişesi ve sıcak esintilere sahip kokusu ile feminen, baştan çıkartıcı, hayatın sürprizlerine her daim hazır olan Armani kadınını yansıtıyor...Üst notalard..
1.123,88TL
Vergiler Hariç:1.123,88TL
İki farklı nota ile dikkat çeker - birisi baharatlı, diğeri ise odunsu ve toprağımsı.Ayakları yere basan ama yine de spontane erkekler için tasarlanmıştır.Sıcak ve şehvetli bir parfüm...
959,85TL
Vergiler Hariç:959,85TL
Emporio Armani Stronger With You Erkek Edt100Ml
Fırsat
Bir aşk hikayesinde erkeği temsil eden koku.O öngörülemez, her zaman orijinalliği ile şaşırtabilir tıpkı yüksek nota o baharatlar gibi:kakule, pempe biber ve menekşe yapraklarının karışımı.Şehvetle olan sohbeti adeta dumansı Vanilla Jungle Essence™'nin şekerle kaplı kestaneye aşık olup çekiciliğ..
589,00TL 996,30TL
Vergiler Hariç:589,00TL
Bir aşk hikayesinde erkeği temsil eden yeni koku. Yeni yoğun parfümün karakterini simgeleyen yıllanmış konyak renginde bir koku.Üst notasında pempe biber ve menekşe yapraklarının karışımı, orta notasında lavanta , adaçayı ve tarçın esansı, alt notasında vanilya esansı, kristalleşmiş kestane ve t..
1.105,65TL
Vergiler Hariç:1.105,65TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)