Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Saç Bakım Ürünleri

Saç Bakım Ürünleri
Marka: CAKE BEAUTY
Cake Beauty The Soft Serve Arındırıcı Bakım Kremi 295 mlSaç bakımında devrim niteliği taşıyan bu eşsiz bakım kremi, saçlarda yeni yıkanmış hissinin ve bakımlı görünümün uzun süre korunmasına yardım olur. Moringa tohumu özü, Shea Butter, Limon Tohumu özü ve Micro-protein içeren zengin formülü şaçl..
201,15TL
Vergiler Hariç:201,15TL
Marka: BIANCA BELLA
Bianca Bella Saç Bakım Yağı 150 ml%100 Natural Saç Bakım Yağı 12 Adet Tamamen Doğal Yağlardan oluşmaktadır. İçerisindeki doğal etken yağlar sayesinde saç dökülmelerinin önlemeye yardımcı olur.Saç köklerine etki ederek hasar görmüş kökleri onararak yeni saç oluşumlarına da katkı sağlar.Dü..
201,15TL
Vergiler Hariç:201,15TL
Marka: CAKE BEAUTY
Cake Beauty The Gloss Boss Şekillendirici Kuru Yağ 120 MlHindistan Cevizi Yağı, Avokado Yağı ve Macademia Yağı karışımından oluşan zengin formüllü bu kuru yağ, saçları ısıya ve hasara karşı korur, nemlendirir ve saç tellerini pürüzsüzleştirir.Hafif yapısı sayesinde saçlarda ağırlık veya yapışk..
201,15TL
Vergiler Hariç:201,15TL
Marka: CAKE BEAUTY
Cake Beauty The Big Wig Dolgunlaştırıcı Volüm Bakım Kremi 295 mlSaçlarda uzun süreli dolgun ve kalın bir görünüm sunan bu eşsiz bakım kremi, doğal içerikleri ile saç tellerini ağırlaştırmadan nemlendirir, besler ve güçlendirir. Formülünde yer alan Ayçiçeği Tohumu Yağı, Buğday Proteini ve İpek Pro..
201,15TL
Vergiler Hariç:201,15TL
Marka: CAKE BEAUTY
Cake Beauty The Wave Maker Dalga Yapıcı Sprey 120 mlŞeker, tuz ve aloe karışımından oluşan özel formüllü bu eşsiz sprey; saçlarda anında denizden yeni çıkmışçasına doğal dalgalar elde edilmesini sağlar. Saçlarda yapışkanlık hissi bırakmadan yumuşak, pürüzsüz ve dokunulası bir saç görünümü sunar. ..
201,15TL
Vergiler Hariç:201,15TL
Marka: BIANCA BELLA
Bianca Bella Onarıcı Saç Bakım Kremi 250 ml Bianca Bella saç kremi Tatlı Bağdem yağı, Keten Tohumu yağı içeren zenginleştirilmiş formülüyle saçlarınıza kaybettiği nemi kazandırırken kolay taranmasını sağlamaya yardımcı olur.KullanımıBianca Bella şampuanı ile saçlarınızı yıkadıktan sonra yet..
93,15TL
Vergiler Hariç:93,15TL
Marka: MARC ANTHONY
Marc Anthony Strictly Curls Saçta Kalan Nemlendirici Ve Bukle Belirginleştirici Sprey 250 mlÇok kuru, kabaran ve elektriklenen saç tellerine ekstra nemlilik sağlayan bu özel bakım kremi;Shea Butter, Avokado Yağı ve E Vitamini içeren özel formülü ile dalgalı ve kıvırcık saçları kontrol altına a..
142,98TL
Vergiler Hariç:142,98TL
Marka: MARC ANTHONY
Kafein ve Ginsengin eşsiz birleşimi ile artık saçlar daha uzun, daha sağlıklı! “Kadınların en büyük kabusu yavaş uzayan saçlar ve kırılgan saç telleri! Biz de bundan yola çıkarak Kafein ve Ginsengin gücüyle saçların sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde uzamasına destek oluyoruz!” Uyarıcı Kafein ve Güç..
142,98TL
Vergiler Hariç:142,98TL
Marka: PHOTON
Photon Perfectgrow Yavaş Uzayan Saçlara Özel Saç Bakım Yağı 350 gr.Bitki özleriyle özel olarak geliştirilmiştir.Kuru saçları besler, nemlendirir ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.Yoğun yapısı sayesinde bitkisel yağları saç derisine hapseder, böylece saç uzamasına katkıda bul..
94,36TL
Vergiler Hariç:94,36TL
Marka: MARC ANTHONY
Saçlarda Elektriklenmeye Bye Bye! “Kusursuz bir saç görünümüne sahip olmak her kadının hayali! Biz de müşterilerimizin her gün elektriklenmeyen, pürüzsüz saçlara sahip olmak istediklerini biliyoruz. Saçlarını yatıştırırken aynı zamanda kolayca şekil vermek, yumuşak ve ışıltılı bir sonuç yakalamak is..
142,98TL
Vergiler Hariç:142,98TL
Marka: MARC ANTHONY
Saçlarda ve saç derisinde detox etkisi yaratan bu krem, saçları her gün maruz kaldığı çevresel kirlilikten, ürün kalıntılarından ve yağdan arındırır. Saç derisini tazeler, saç derisi sebumunun dengelenmesine yardımcı olur ve sağlıklı saç büyümesini destekler.  Söğüt Kabuğu ve Karabiber içere..
79,65TL
Vergiler Hariç:79,65TL
Marka: CAKE BEAUTY
Besleyici ve nemlendirici içerikleri bir arada sunan bu özel ürün, dalgalı ve kıvırcık saçlara ihtiyacı olan kusursuz bakımı sunar.Ayçiçeği Tohumu Yağı ve Argan Yağı içeren formülü saçlarda elektriklenmeye sebep olan nemliliği bloke ederek saç tellerini pürüzsüzleştirir ve bukleleri belirginleşt..
201,15TL
Vergiler Hariç:201,15TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 286 (24 Sayfa)