Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

EDA TAŞPINAR

Eda Taşpınar Beyaz Ten Bronzlaştırıcı 200Ml
Stokta yok
Özel formülü sayesinde cildin doğal bronzlaşma sürecini hızlandırır. Cildinizi yatıştırmayı ve korumayı amaçlarken, aynı zamanda da cildinizin nefes almasını sağlar. Beyaz tenlilerin ve hassas ciltlerinde istedikleri bronzluğa sahip olmasına yardımcı olur.Nasıl Kullanılır Yeterli miktarda ürün vüc..
84,92TL
Vergiler Hariç:84,92TL
Vucüt için özel olarak formüle edilmiş vücut mistidir. Vücudu ferahlatır. Vücuda hoş bir koku sağlar...
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Büyüleyici parfümü kırmızı ahududu meyveleri ile yasemin ve kremsi vanilyanın harmonik birlikteliğini vurguluyor. Uyarılar: Gözle temastan kaçının. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Direkt güneş ışığından uzakta, 25 C nin altında oda sıcaklığında saklayınız. Alevden ve aşırı sıcaktan uzak tutun. ..
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Eda Taşpınar Careless Whisper ın tutku dolu kokusuyla sen de büyüle herkesi! Body Mist sizlere çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Hafif dokusu ve değişik kokuları ile ferahlayabilirsiniz. Rahatlatıcı bir etki sağlar. Hızlıca emilir ve cildin uzun süre güzel kokmasını sağlar. Bütün cilt tipleri için ..
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Taze ve rüya gibi parlayan hindistan cevizi ve müge çiçeğinin derinliğiyle tasarlanan Eda Taşpınar Coco Body mist’in egzotik kokusuyla sen de büyüle herkesi!Body Mist sizlere çok amaçlı kullanım sağlamaktadır.Hafif dokusu ve değişik kokuları ile ferahlayabilirsiniz. Rahatlatıcı bir etki sağlar..
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Anı kutlayan tüm kokular frezya çiçeğinin büyüsüyle harmanlandı , papatya ve misk ile ferahlığa kavuştu .Eda Taşpınar Confessions body mist ‘ in cazibeli kokusuyla sen de büyüle herkesi !Body Mist sizlere çok amaçlı kullanım sağlamaktadır.Hafif dokusu ve değişik kokuları ile ferahlayabilir..
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Eda Taşpınar Lust un tutku dolu kokusuyla sen de büyüle herkesi! Body Mist sizlere çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Hafif dokusu ve değişik kokuları ile ferahlayabilirsiniz. Rahatlatıcı bir etki sağlar. Hızlıca emilir ve cildin uzun süre güzel kokmasını sağlar. Bütün cilt tipleri için uygundur. Ür..
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Eda Taşpınar Queen of the Sun’ ın tutku dolu kokusuyla sen de büyüle herkesi!Body Mist sizlere çok amaçlı kullanım sağlamaktadır.Hafif dokusu ve değişik kokuları ile ferahlayabilirsiniz. Rahatlatıcı bir etki sağlar.Hızlıca emilir ve cildin uzun süre güzel kokmasını sağlar.Bütün cilt tipl..
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Büyüleyici Amber Kokusu Ürün Avantajları Body Mist sizlere çok amaçlı kullanım sağlamaktadır. Hafif dokusu ve değişik kokuları ile ferahlayabilirsiniz. Rahatlatıcı bir etki sağlar. Hızlıca emilir ve cildin uzun süre güzel kokmasını sağlar. Bütün cilt tipleri için uygundur. Ürün Kullanımı Temiz tenin..
33,74TL
Vergiler Hariç:33,74TL
Türkiyede bir ilk olarak sınırlı adetlerde özel olarak üretilen bronzluğun son noktası Bronzing Bomb! En az bir hafta süreyle güneşlenmeden kullanılması tavsiye edilmeyen Bronzing Bombu, esmer tenlilerin kullanması tavsiye edilmekte. Bronzing Bomb orijinal Eda Taşpınar bronz rengini yakalamanıza yar..
174,15TL
Vergiler Hariç:174,15TL
Cilt Tipi Uygulaması: Tüm cilt yapıları için kullanıma uygundur.Eda taşpınar yağları ile elde edilen bronz teni korumaya yardımcı olur.Özel formülü cildi nemlendirmeye yardımcı olur.Cildin nem seviyesini dengelemeyi destekler.Kullanım Şekli: Temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle masaj ..
72,76TL
Vergiler Hariç:72,76TL
Koruyucu bronzlaştırıcı güneş yağı 15 SPF argan yağı ile yaşlanma karşıtı güneş bakımı sağlarTamamlayıcı antioksidanlar serbest radikallere karşı savaşırİçerdiği güneş koruması ile cildinizi hem UVA, hem UVB ışınlarına karşı korurFiziksel filtreler gibi deride mikroçiziklere neden olmazCildi..
97,06TL
Vergiler Hariç:97,06TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)